Logowanie

Firma Kraina Radolin powstała z miłości do zwierząt, którym chcemy dostarczać wyłącznie najwyżej jakości i w pełni naturalne wyroby wytwarzane z polskich surowców. Pochodzimy z niewielkiej, wyjątkowo urokliwej wsi położonej w północnej Wielkopolsce, a nasz zakład produkcyjny znajduje się na wiejskich terenach w bezpośrednim otoczeniu pięknej natury.

W naszej szerokiej ofercie dostępne są suszone gryzaki klasy premium produkowane ze sprawdzonego polskiego mięsa pochodzącego od lokalnych dostawców. Wszystkie wyroby poddajemy specjalnemu procesowi suszenia, dzięki czemu proponowane przez nas gryzaki wyróżniają się naturalnym smakiem, zapachem oraz bogactwem minerałów, witamin i białka, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego psa. Współpracujemy jedynie z najlepszymi lekarzami weterynaryjnymi czuwającymi nad procesem przygotowywania produktów.

Stale monitorujemy jakość wytwarzanych wyrobów, a nasze gryzaki pozbawione są konserwantów, chemii oraz innych dodatków aromatyzujących, przez co możesz być pewien, że Twój pupil otrzyma pyszną i przede wszystkim wartością przekąskę, która doskonale uzupełni codzienną dietę czworonoga. Szczególną wagę przywiązujemy również do proekologicznego stylu życia, dlatego każdy z produktów umieszczamy w przyjaznym środowisku opakowaniu wytworzonym z recyklingu.

Wideo

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usługi
Stosunek ceny do jakości
Lokalizacja
Czystość

Message Vendor

Please choose "Contact Owner Widget" form in Appearance → Widgets (Single Listing Sidebar → Listeo Contact Widget) More information.
Teraz czynne

Opening Hours

  • Poniedziałek 09:00 - 17:00
  • Wtorek 09:00 - 17:00
  • Środa 09:00 - 17:00
  • Czwartek 09:00 - 17:00
  • Piątek 09:00 - 17:00
  • Sobota 09:00 - 14:00
  • NiedzielaZamknięte
2 osób stwierdziło to miejsce w zakładkach